ЦСКА ще зимува на върха

7DNI CSKA26.11.20182430
Стадион "Българска Армия"

ЦСКА U14 победи Витоша 13 (София) с 3:1 в мач от последния кръг на есенния полусезон.

Витоша 13 поведе в резултата, а Кристиан Георгиев изравни за тима ни преди почивката. През втората част точни за ЦСКА бяха Георги Димитров и Васил Маринов.

Армейците са лидери в класирането с 36 точки, след като постигнаха 12 победи и една загуба, отбелязаха 44 гола и допуснаха 10.

Пролетният полусезон ще започне през месец март.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Наско Цеков, Росен Маринов, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

Резерви: Броуди Смит (в), Калоян Гергинов, Даниел Димитров, Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Васил Маринов, Пламен Пейчев

Треньори: Антон Димитров