ЦСКА сложи тройка на Янтра (Габрово) пред сериозна “армейска” подкрепа

7DNI CSKA02.12.20181720
ЦСКА U19 - Левски U19,

ЦСКА U19 победи Янтра (Габрово) с 3:0 в последния си мач за годината от Елитната група. Двубоят се игра на стадион “Априлов” в Габрово.

И трите гола бяха реализирани през второто полувреме. Димитър Жабов беше точен за 1:0 с глава, след като засече центриране от корнер. Влезлият като резерва Росен Петров отбеляза две попадения. Митко Митков центрира отляво и Петров се разписа с глава за 2:0, а за третия гол Джулио Чарлов асистира с подаване отдясно.

Тимът ни завършва полусезона на четвъртата позиция с 31 точки след 9 победи, 4 равенства и 2 загуби и голова разлика 30:10.

Първият пролетен кръг ще се играе в края на месец февруари.

Стартов състав: Борис Груев (в), Джулио Чарлов, Димитър Жабов, Милен Манчев, Адриан Гиргинов (к), Йоан Бауренски, Жулиан Манолов, Александър Иванов, Огнян Николов, Митко Митков, Борислав Будинов

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Дейвид Симеонов, Христо Панчев, Росен Петров, Радослав Илиев, Иван Иванов, Александър Александров

Старши треньор: Ивайло Станев и Даниел Моралес
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов