ЦСКА U14 продължава да громи! След два мача талантите имат голова разлика 20:0

7DNI CSKA06.09.20172280
юноши набор 2004, Купа на София

Юношите на ЦСКА от набор 2004 продължават да побеждават.

След като в първия кръг от първенството армейците, водени от Атанас Борносузов, постигнаха успех над Олимпия с 12:0, днес те се наложиха над Царско село с 8:0 като гост. Срещата се игра на изкуствения терен на комплекс “Царско село”.

На почивката червените водеха с 3:0, а през вторите 35 минути реализираха още 5 гола. С хеттрик се отличи Ясен Цеков, два гола отбеляза Георги Чорбаджийски, а по едно попадение за успеха добавиха Йоан Борносузов, Павел Жабов и Кирил Великов.

В следващия кръг ЦСКА U14 посреща Н спорт (София), съобщават от официалният сайт на “армейците”.

Царско село – ЦСКА 0:8

Голмайстори: Ясен Цеков (3), Георги Чорбаджийски (2), Йоан Борносузов, Павел Жабов, Кирил Великов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Мартин Влаевски, Павел Жабов, Николай Няголов, Виктор Атанасов, Георги Шаламанов, Георги Чорбаджийски, Йоан Лозанов (к), Ясен Цеков, Кирил Великов, Йоан Борносузов

Резерви: Милен Младенов (в), Ясен Спиров, Васил Найденов, Александър Георгиев, Андрей Димитров

Треньор: Атанас Борносузов