“Червени” таланти бележат за националния отбор на България

7DNI CSKA13.09.20173870
ЦСКА U19 - Лудогорец, Валентин Антов

Юношите на ЦСКА Валентин Антов и Радослав Живков вкараха дебютните си попадения с националната фланелка.

Те отбелязаха по един гол за равенството 4:4 между представителните отбори до 19 години на България и Босна и Херцеговина.

Нападателят Радослав Живков (1999 г.) отбеляза с първото си докосване в мача. Той влезе на терена в 73-та минута и вкара с глава след центриране от корнер за 3:3. Четвъртото попадение за България в срещата отново беше реализирано с глава. Валентин Антов, който единствен от селекцията на Ангел Стойков е роден през 2000 година, се появи в игра в началото на второто полувреме и се разписа за 4:3 в 79-та минута. Третият играч на ЦСКА, който е част от състава – нападателят Георги Славчев (1999 г.), поигра в последните минути на двубоя. В тима беше повикан и полузащитникът на армейците Николай Янков, но той пропуска лагера заради контузия.

Утре (14 септември) от 10:30 часа България и Босна и Херцеговина ще изиграят втора контрола помежду си, като тя отново ще се състои на Национална футболна база “Бояна”, съобщават от официалният сайт на “червените”.