Втора поредна разгромна победа за ЦСКА 2005 в първенството

7DNI CSKA16.09.20171850
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА от набор 2005 записаха втора победа във втория си мач през сезона.

След като преди седмица армейците се наложиха с 5:1 над Септември, днес момчетата на Антон Димитров разгромиха Олимпия със 7:0. Двубоят се игра на изкуствения терен в комплекс “Царско село”, където се провеждат всички двубои от първенството на Футбол 11.

На почивката ЦСКА водеше с 3:0, след като два гола реализира Константин Йорданов, а един отбеляза Тодор Костадинов. През вторите 25 минути червените вкараха още 4 попадения – на два пъти се разписа Иван Нешков, Константин Йорданов оформи хеттрика си, а веднъж точен беше Наско Цеков.

Следващият двубой на ЦСКА 2005 е срещу Метал (Перник) на 23 септември от 15:00 часа.

Момчетата от набор 2006 завършиха 0:0 с Миньор (Перник). След седмица момчетата на Явор Божинов играят с Елит (София), съобщават от официалният сайт на “червените”.