Гриша Ганчев развързва кесията! Ето колко ще приберат в ЦСКА при бой над Левски

7DNI CSKA13.03.201838110
Гриша Ганчев

Футболистите на ЦСКА отново ще играят в дерби мач за премии в размер на близо 5000 лева на човек, разбра “Тема Спорт”.

Бонусът за успех над Левски и Лудогорец е 3000 долара, или малко над 4700 лева. Стимулът е чувствително завишен спрямо обичайния при победи в елита и турнира за купата.

През този сезон армейците на два пъти си заработиха бонуси по 3000 долара, но не и в двубой с Левски. Солидните премии дойдоха от успехите с 2:1 над Лудогорец за първенство – през ноември в Разград, и на 1/4-финал за Купата на България през декември на “Армията”.

Вечното дерби през есента завърши 2:2. През миналия сезон футболистите на ЦСКА пак взеха солидна премия на два пъти -след гръмките успехи с по 3:0 над Левски през април и май. Ако червените напуснат като победители националния стадион “Васил Левски” в неделя, бонусът отново ще е в същите размери.