Ето кой “червен” еничар днес е псувал родители и деца на ЦСКА, за да се хареса на агата си в Разград

7 Dni CSKA27.06.201833360
ЦСКА U15 - Витоша Бистрица, юноши

Юношите на ЦСКА днес се калиха след зловещо гостуване в Делиормана. Момчетата в червено спечелиха първия полуфинал с 3:0, а във втория бяха унищожени през втората част от реферската тройка, за да се стигне до 3:0 за Лудогорец. При дузпите обаче героите на Христо Марашлиев победиха и се класираха на финал.

На полувремето в Разград е било страшно. Ялият бял хляб в Борисовата градина Влаентин Станчев се е държал като истински еничар. Гагаузинът нападнал реферската тройка, че я е страх от няколко наркомана в червено и дрогираните им родители. И заплашил с ответна реакция.

Претеснени реферите обърнаха свирката след почивката и аха да изхвърлят ЦСКА от надпреварата.