Внимание със съперника на ЦСКА в Лига Европа! Само вижте какви ги върши в местното първенство

7 Dni CSKA27.06.201816300
Лига Европа, колаж

Съперникът на ЦСКА в първия квалификационен кръг на Лига Европа Рига спечели четвърта поредна победа в латвийското първенство. И за четвърти път тимът от столицата стигна до успеха с 1:0.

Снощи Рига се наложи с този резултат над шампиона на страната Спартакс Юрмала като домакин. Отборът имаше предимство през целия мач. В края на първата част халфът Кярлклинш прати топката в мрежата на съперника 1:0 в 42-ата минута.

В началото на второто полувреме задачата на домакините се улесни, след като Спартакс остана с 10 души на терена – изгонен бе Силва (48 мин.). С успеха Рига се изкачи на второ място в класирането. До гостуването на “Армията” тимът има мач с Валмиера на 30-и юни.