Визитка


Име: Нестор Ел МАЕСТРО
Старши треньор

Роден на: 25 март 1983 г. в Белград (Сърбия)
Националност: Сърбия

В клуба от: юни 2018 г.

Кариера


Предишни отбори: Блау Вайс Холабрунд

Като треньор: Уест Хем Анг. – детско-юношеска школа (1999-2002), Аустрия Виена – детско-юношеска школа (2002-2004), Валенсия – детско-юношеска школа(2004-2006), Шалке 04 Гелзенкирхен – пом.-треньор (1 юли 2006-13 април 2008), Хановер – пом.-
треньор (19 януари 2010-27 декември 2013), Хамбургер ШФ Хамбург – пом.-треньор
(17 февруари 2014-16 септември 2014), Аустрия Виена – пом.-треньор (5 септември 2016-30 юни 2017), Спартак Търнава (1 юли 2017-31 май 2018), ЦСКА (от 7 юни 2018 г. насам)


Успехи като старши треньор


  • Шампион на Словакия – сезон 2017/18 (със Спартак Търнава)

Национален отбор


Галерия




Разгледайте всички снимки